Grafik komputerowy z Warszawy

Kilka slów o mnie.

Nazywam się Krzysztof Rawski, jestem grafikiem komputerowym z Warszawy i pracuję w charakterze freelancer nieprzerwanie od 12 lat. Jestem grafikiem komputerowym z dużym doświadczeniem zawodowym popartym PORTFOLIO.

Posiadam tytuł Technika Informatyka, oraz tytuł Inżyniera po ukończonych studiach informatycznych na specjalizacji „Inżynieria Sieci Teleinformatycznych” i „Inżynieria bezpieczeństwa Systemów Informatycznych”. Dyplom inżyniera otrzymałem po obronie pracy dyplomowej dotyczącej technologii internetowych pt.: „Analiza, projekt i implementacja systemów CMS do wspomagania informacji zarządczej”.

Na co dzień zajmuję się tworzeniem nowoczesnej grafiki komputerowej dla firm – zarówno na potrzeby internetu oraz druku.

wizytówka grafika komputerowego

Z kim współpracuję

Współpracuję z różnymi firmami które chcą poprawić swój wizerunek zarówno ten w internecie jak i poza nim. Stawiają na nowoczesność i nie boją się stawiać kolejnych odważnych kroków w dążeniu do ulepszenia swojej działalności. Jestem wszechstronny i uniwersalny dlatego mogę pomóc każdej osobie bez względu jaką działalność prowadzi.

W najbliższym czasie planuję uruchomić mini sklep z gotowymi projektami graficznymi. Każdy projekt będę mógł dostosować do indywidualnych wymagań i dopracować według wskazówek i wytycznych osoby która go nabędzie. Może to dać dużą łatwość dla odbiorców którzy boją się zaryzykować i zamówić projekt dla siebie ponieważ "nie wiedzą co otrzymają". Prezentacja gotowych projektów da możliwość wstępnego zapoznania się jak projekt będzie wyglądał. Początkowe kategorie tematyczne to: przedszkole, gastronomia, salon piękności. Zakres tematyczny będzie na bieżąco aktualizowany.